Sosyal Hizmet Bölümleri Yatay Geçiş Kontenjanları

Sosyal Hizmet Bölümleri Yatay Geçiş Kontenjanları

2 5058

2009-2010 öğretim yılı için sosyal hizmet bölümlerinin yatay geçiş kontenjanları aşağıdaki gibidir. Yatay geçiş yapmayı düşünen öğrencilerin yatay geçiş yapacakları üniversitenin yatay geçiş şartlarını dikkatlice incelemeleri gerekmektedir. Özellikle ders uyumu konusuna dikkat etmelerini, yatay geçiş yapmayı düşündükleri bölümün dersleriyle kendi derslerini karşılaştırmalarını, iyice incelemelerini öneririm.

*Hiçbir Sosyal Hizmet Bölümü 4. sınıf için yatay geçiş kontenjanı açmamıştır.

**Diğer bölümlerin yatay geçiş  kontenjanları ve şartları için ilgili üniversitenin öğrenci işleri sayfasına bakılabilir.

***Bu kontenjan sayılarına yurtdışı kontenjanları dahil değildir.Yurtdışı kontenanları için ilgili üniverstenin web sayfasa bakılmalıdır.

Bu yazı Murat ÇAY tarafından yazılmıştır. Sosyal Hizmet Uzmanı, Akdeniz Üniversitesi'nde Öğretim Görevlisi, Çocuk Refahı ve Çocuk Adalet Sistemi İlgilisi...Sosyal Hizmet Mesleğinin Aşığı, SORULARINIZ İÇİN sitede yer alan yazıların altına yorum yapabilirsiniz. Önemli gelişmeleri ve beni takip etmek içinhttps://www.facebook.com/cay571 veya https://twitter.com/cay571
Loading Facebook Comments ...

2 Yorumlar

  1. İkinci ve üçüncü sınıfta okayan ve geçiş yapamak isteyen arkadaşlar için çok güzel bir fırsat düşünen arkadaşlar başvuru tarihlerini kaçırmasınlar bizim zamanımızda yoktu ama inşallah bizden sonrakiler çok daha şanslı olurlar ki Nazilli sosyal hizmet daha iyi anlaşılır

Bir Cevap Yaz